Середа, 22.11.2017, 22:58

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Частина - 2

Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Квітень » 14 » . . Переможці та призери районних олімпіад та конкурсів 2014 - 2015 н. р.. .
11:01
. . Переможці та призери районних олімпіад та конкурсів 2014 - 2015 н. р.. .

                         

Завершився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. стали їх активними учасниками. Переможцями і призерами районних олімпіад і конкурсів стали такі учні:

                                 

                  1.     Награ Діана, учениця 11-го класу 

             І місце з правознавства, учитель Ділігул Юрій Юрійович

                         ІІ місце з географії, учитель Коверда Алла Федорівна

           ІІІ місце у літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка, учитель Редька Надія Олексіївна



                                   

                         2.     Ляшенко Олександр, учень 11-го класу

                         ІІ місце з креслення, учитель Кабушка Сергій Васильович

                        ІІ місце з трудового навчання, Кабушка Сергій Васильович



                                   

                               3.      Коверда Андрій, учень 11-го класу

                 ІІІ місце з трудового навчання, учитель Кабушка Сергій Васильович



                                 

                                4.      Бугар Тетяна, учениця 10-го класу

                         ІІ місце з історії, учитель Ділігул Юрій Юрійович

                      ІІІ місце з географії, учитель Коверда Алла Федорівна



                                  

                                     5.     Ціко Юлія, учениця 9-го класу

               ІІ місце з інформатики, учитель Лисенко Микола Андрійович

               ІІ місце з креслення, учитель Кабушка Сергій Васильович



                                

                                    6.    Дяченко Віталій, учень 9-го класу

                               ІІ місце з англійської мови, учитель Пісня Тетяна Іванівна



Адміністрація школи щиро вітає Нагру Діану, Ляшенка Олександра, Коверду Андрія, Бугар Тетяну, Ціко   Юлію, Дяченка Віталія за зайняті призові місця в ІІ-му етапі Всеукраїнських  предметних олімпіадах з базових дисциплін.

Адміністрація школи висловлює подяки вчителям Ділігулу Юрію Юрійовичу, Кабушці Сергію         Васильовичу, Коверді Аллі Федорівні, Редьці Надії Олексіївні, Лисенку Миколі  Андрійовичу, Пісні Тетчяні Іванівні за зайняті високі місця їх учнів в предметних олімпіадах.



                                        МАТЕРІАЛ Web - сторінки ПІДГОТУВАЛИ

                                        ТЕКСТ:  Лисенко М.А., директор школи

        ФОТОМАТЕРІАЛИ: Олексієнко Юлія, учениця 10-го класу, член шкільного відеогуртка



 

Переглядів: 244 | Додав: Діва | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar